Beste antwoord door David
Hoi Anita,
Dat is een mooie reis die je voor de boeg hebt!
Ik heb even gecontroleerd of er aan onze kant wellicht iets geblokkeerd is, maar dat is niet het geval. In Zuid-Amerika zijn de netwerken soms niet zo sterk als je in Nederland gewend bent. In Ecuador kun je bijvoorbeeld alleen gebruikmaken van Claro AM en Telefonica, maar de eerste heeft al weinig functionaliteiten. Met welke provider ben jij verbonden en heb je dit al eens handmatig geswitcht?
Op deze pagina vind je de beschikbare providers in het land waar je je bevindt. Je kunt dan van tevoren even bekijken welke providers je kunt gebruiken. In dit topic vind je instructies om jouw toestel goed in te stellen voor gebruik in het buitenland, misschien handig om ook dat nog even na te lopen.
Mocht het nou zo zijn dat je in een land bent waar je met jouw eigen toestel weinig of niets kunt op het netwerk, dan kun je ook een lokale simkaart aanschaffen. Op deze manier ben je in ieder geval bereikbaar. Het is dan handig om je ook even te laten inlichten over de tarieven en dekking van het netwerk.
Als wij je nog ergens bij kunnen helpen, laat het dan gerust weten! Nog een hele goede reis!