Goedenavond,
Zojuist zag ik deze kaart (ook hier te vinden):

Wat ik me afvraag: Hoe kan het zijn dat Nederland na al die jaren nog steeds geen cellular versie van de Apple Watch heeft? Nederland heeft een van de beste digitale infrastructuren van Europa en dat de Benelux op rood staat is bijna gênant te noemen.
Het is jammer dat geen van de providers de esim voor de Apple watch aanbiedt. Mocht er een andere provider eerder zijn met deze functie zal ik meteen overstappen. Helaas verwacht ik dat de providers op elkaar wachten, dus dat T-mobile hier geen boodschap aan heeft.
Onlangs heb ik een poging gewaagd om opnieuw meer informatie te krijgen over de esim in combinatie met de Watch. Het lijkt onmogelijk om door de eerste lijn klantenservice heen te komen. Telefonisch of via de chat krijg ik alleen een standaard antwoord. Een e-mail adres wordt niet gegeven, maar wel wordt verwezen naar dit forum. De vraag naar esim en de Apple Watch speelt hier al bijna 3 jaar. Een goed, uitgebreid antwoord van een medewerker van T-mobile blijft hier uit. Enkel T-mobile klanten geven antwoord, topics worden afgesloten of worden doorverwezen naar andere topics. Fijn om te zien dat er enthousiaste klanten zijn, maar ik wil een antwoord van een T-mobile medewerker die meer informatie kan geven. Ik zit niet te wachten op verhalen over hoe men tevreden is met een Apple watch zonder 4G functie en de reden waarom die functie niet per sé nodig is. Ik wil een Apple watch met cellular functie en ik wil weten wanneer ik dit (ongeveer) kan verwachten.
Ik heb dit topic geopend omdat ik het me opvalt dat het in andere, recent actieve topics het angstvallig stil blijft. In andere, oude topics is alleen de standaard reactie te vinden: ‘We werken aan de ondersteuning van eSim, maar op het moment is nog niet te zeggen wanneer dit actief is’ is een beetje de strekking van de antwoorden. Dit is nu al 3 jaar. Ik kan me haast niet voorstellen dat dit nu nog zo moeilijk is, terwijl T-mobile in bijvoorbeeld Duitsland dit al aanbiedt.
Dus: welke medewerker van T-mobile kan mij meer concrete informatie geven over het tijdsplan van de 4G versie van de Apple Watch?
Beste antwoord door eric
Als er wat te melden is zullen moderators dat hier doen. Nu helaas in Nederland nog niet.