Beantwoord

Foutje in Algemene Voorwaarden?

  • 23 april 2017
  • 2 reacties
  • 89 Bekeken

Reputatie 3
Badge +2
  • is een legendarische user
  • 155 reacties
Klopt artikel 3.5 van jullie Algemene Voorwaarden wel ?
Wanneer een Overeenkomst langs elektronische weg (bijvoorbeeld via de Website of telefonisch) tot stand is gekomen en geen betrekking heeft op Content, heeft de Klant het recht, zonder opgave van redenen, de Overeenkomst binnen zeven werkdagen te ontbinden, tenzij de Klant binnen zeven
werkdagen gebruik is gaan maken van de Aansluiting. Voor een dergelijke ontbinding dient de Klant binnen zeven werkdagen contact op te nemen met de Klantenservice.

Dit lijkt me nog gebaseerd op de artikelen BW 7:46 en verder die inmiddels al even vervallen zijn. Tegenwoordig hebben we te maken met BW 6:230m en verder :
- termijn is veertien dagen.
- uitzondering 'content' is via AV niet mogelijk (BW 7:230p onder g)
- uitzondering 'tenzij klant gebruik is gaan maken [..] ' is via AV niet mogelijk.
Voor die laatste 2 punten moet de klant uitdrukkelijk verzoeken om de levering en verklaren dat hij afziet van de bedenktijd.
icon

Beste antwoord door Eric_E 24 april 2017, 08:27

Never mind, Google heeft me aan oude voorwaarden geholpen zie ik nu. Oepsie 😠
Bekijk origineel

2 reacties

Reputatie 7
Badge +20
Kan gebeuren, Eric! 😉 Gelukkig heb je nu de juist voorwaarden gevonden. Had je daar misschien nog vragen over waar wij bij kunnen helpen?
Reputatie 3
Badge +2
Never mind, Google heeft me aan oude voorwaarden geholpen zie ik nu. Oepsie 😠

Reageer