Beantwoord

Vervangen FTU naar convertor kabel SC/UPC-SC/UPC-3.0mm-SX-LSHZH kabel naar SC-LC

  • 16 januari 2019
  • 1 reactie
  • 538 Bekeken

Forum,

welke kabel moet ik bestellen om een SC/UPC-SC/UPC-3.0mm-SX-LSHZH te vervangen voor een variant die een LC connector ondersteund (om in een SFP+ Module te plaatsen).

Is dat een duplex of simplex mode (is SX simplex!!)

Bedankt alvast voor reactie
icon

Beste antwoord door Hidden.nld 16 januari 2019, 22:27

je mag zelf het ftu niet openen. dus je kan het beste een sc keystone halen en de bestaande kabel gewoon verlengen. de connector is dus sc/pc voor blauw en sc/apc voor de groene connector (afhankelijk van de glasvezel aansuiting)

het is gewoon een simplex kabel voor singelmode met 1310nm en 1550nm licht dit moet je module wel ondersteunen anders werkt het niet 🙂
Bekijk origineel

1 reactie

Reputatie 7
Badge +10
je mag zelf het ftu niet openen. dus je kan het beste een sc keystone halen en de bestaande kabel gewoon verlengen. de connector is dus sc/pc voor blauw en sc/apc voor de groene connector (afhankelijk van de glasvezel aansuiting)
het is gewoon een simplex kabel voor singelmode met 1310nm en 1550nm licht dit moet je module wel ondersteunen anders werkt het niet 🙂

Reageer