Ik ben bezig met het activeren van Deezer echter loop ik tegen het volgende probleem aan.
Als ik de stappen uitvoer volgens jullie stappenplan dan krijg ik op het moment dat ik mijn telefoonnummer moet ingeven een foutmelding. Deze betreft: Er is een fout opgetreden, probeer het later opnieuw.
Wat kan ik hier aan doen dit probleem heb ik al 3 dagen? Even voor de duidelijkheid ik had al een Deezer account. Ik log me dan in volgens het icoontje rechtsboven van t-mobile en dan vraagt hij mijn 06-nummer.
En hier gaat het dan fout. Ik heb veder gewoon Deezer in mijn pakket zitten.
Dan nog een ding het mailadres waar ik dit account mee heb klopt niet meer dat is oud. Dit heb ik net ook gewijzigd in My t-mobile maar op een of andere manier kon ik dat niet wijzigen voor dit account.
Graag zou ik het probleem zo snel mogelijk opgelost zien worden.
Met vriendelijke groet,
Arjen
Beste antwoord door Thalina
Beiden welkom op het forum!
Goed dat jullie hierover contact opnemen met ons, ik begrijp dat jullie natuurlijk gewoon lekker muziek willen kunnen luisteren! Op dit moment is er een storing op de Deezer website, waardoor de 1e registratie niet mogelijk is. Maar gelukkig kan ik jullie registratie wel via mijn collega die technische specialist is handmatig laten voltooien. Daarvoor heb ik alleen het e-mailadres dat je gebruikt voor Deezer. Kunnen jullie die naar mij sturen via een privébericht? Dan ga ik de registratie in orde maken!