-
-
is een nieuwe Poster
-
3 reacties
Al enige tijd laast van hapering in het beeld, de laatste dagen wordt het echt irritant het beeld valt volledig stil en blijft best lang weg. Ook de internetverbinding hapert dan of valt volledig uit. Het gebeurde afgelopen weekend tijden wie is de mol en later nog vaker. gisteren tijden het wereldkampioenschap veldrijden. Kijken op het tablet lukt dan ook niet, al met al een vervelende situatie die ik snel moet worden opgelost.
Mijn zoon woont 3 straten verderop en die ervaart het zelfde.
icon
Beste antwoord door Brian 18 februari 2019, 16:54
@Tmobielansrene Bedankt voor de gegevens! Ik heb zowel bij jullie als bij je zoon opnieuw de verbinding met de TV uitgelezen maar ik zie natuwelijks tot geen verstoring. Het lijkt dus niet aan de verbinding op zich te liggen, deze is goed. Ik kan dit eventueel verder gaan onderzoeken maar hiervoor heb ik dan jullie hulp nodig.
Als het zich blijft voordoen zou je dan bij willlen op welke dag het gebeurt en op welk tijdstip en hier de concrete voorbeelden van willen verzamelen? Het zo ideaal zijn als je zoon dit ook kan doen. Zo kunnen we de tijdstippen gaan vergelijken en kijken of er mogelijk iets op het netwerk speelt.
Bekijk origineel