BBC 3 en 4 voice over voor blinden

  • 23 February 2023
  • 5 reacties
  • 74 Bekeken

Al geruime tijd is het niet mogelijk om de blinden en slechtzienden voice over bij BBC 3 en 4 uit te zetten. Voorheen was het mogelijk om de audiostream te veranderen door bij instellingen het audio en ondertiteling menu te veranderen naar een andere taal, maar dit werkt niet meer. Ook op zender niveau is het niet mogelijk om iets te veranderen omdat er maar 1 audiostream is. Dit geld voor de box en ook voor de app. 

Tommie 3 maanden geleden

Hey @DeheerH, welkom op de Community! Dit is inderdaad een aparte kwestie. Ik heb dit daarom ook doorgestuurd naar onze techneuten. Zij zullen hier een blik op werpen. Ik kom hierover nog bij je terug! 

Bekijk origineel

5 reacties

Reputatie 7
Badge +2

Hey @DeheerH, welkom op de Community! Dit is inderdaad een aparte kwestie. Ik heb dit daarom ook doorgestuurd naar onze techneuten. Zij zullen hier een blik op werpen. Ik kom hierover nog bij je terug! 

Dank je Tommie. Ik hoop dat je actie resultaat heeft. ik moet wel zeggen dat ik over dit probleem tot nu toe al 11 keer contact op heb genomen met de helpdesk zonder daar op enig moment een inhoudelijke reactie op gekregen te hebben.

@Tommie Wij hebben hier nu ook last van, zowel op de geupgrade box als de LG app (mobiel niet getest). Heb je inmiddels een update hierover?

Reputatie 7
Badge +15

Hoi @FamilieH, hier heb ik op dit moment geen inzage in. Ik zal verzoeken aan @Tommie om dit na Pinksteren weer verder op te pakken met de specialisten. Wat ik wel kan melden, is dat we jouw melding zeer serieus nemen en meenemen in het nieuwe onderzoek.

@FamilieH  ik heb hier nooit een update over gehad. Heb zelf ondertussen al weer 5 keer met klantenservice contact opgenomen waar ik nooit verder kom dan iedere keer weer opnieuw uitleggen wat het probleem is. Er is niet 1 keer ook maar iets vanuit t-mobile ondernomen.

Reageer