Het netwerk is plotseling verdwenen

  • 29 June 2023
  • 4 reacties
  • 142 Bekeken

 
  • D

    Django75

     1 godzinę temu

    Witam, na początku chciałem zaznaczyć, że używam tłumacza google, ponieważ mój holenderski nie jest mocny. Mam abonamenty na rozmowy bez limitu i randki w NL 35GB w UE Jestem na wakacjach w Polsce od 3 tygodni. Zeszłej nocy mój internet nagle zniknął, a po kilku minutach zniknęła cała sieć Tmobile.
    dzisiaj spędziłem kilka godzin szukając odpowiedzi co mogło się stać. mój telefon widzi kartę sim i mój numer 0642527821, ale nic więcej. wskaźnik poziomu sieci jest całkowicie zerowy ze znakiem "x".. są tylko w internecie dzwoniłem nawet do działu reklamacji i tam też mi nie pomogli.Moja sytuacja bardzo się skomplikowała bo mam ten numer. dla wielu aplikacji, w tym aplikacji płatniczych.Może mi pomożesz.na innym urządzeniu jest tak samo, więc to nie telefon. Dodam tylko, że próbowałem wszystkiego, co sugerowano w internecie i nic nie pomaga

 

  • D

    Django75

     1 godzinę temu

    Witam, na początku chciałem zaznaczyć, że używam tłumacza google, ponieważ mój holenderski nie jest mocny. Mam abonamenty na rozmowy bez limitu i randki w NL 35GB w UE Jestem na wakacjach w Polsce od 3 tygodni. Zeszłej nocy mój internet nagle zniknął, a po kilku minutach zniknęła cała sieć Tmobile.
    dzisiaj spędziłem kilka godzin szukając odpowiedzi co mogło się stać. mój telefon widzi kartę sim i mój numer 0642527821, ale nic więcej. wskaźnik poziomu sieci jest całkowicie zerowy ze znakiem "x".. są tylko w internecie dzwoniłem nawet do działu reklamacji i tam też mi nie pomogli.Moja sytuacja bardzo się skomplikowała bo mam ten numer. dla wielu aplikacji, w tym aplikacji płatniczych.Może mi pomożesz.na innym urządzeniu jest tak samo, więc to nie telefon. Dodam tylko, że próbowałem wszystkiego, co sugerowano w internecie i nic nie pomaga


4 reacties

 
  • D

    Django75

     1 godzinę temu

    Witam, na początku chciałem zaznaczyć, że używam tłumacza google, ponieważ mój holenderski nie jest mocny. Mam abonamenty na rozmowy bez limitu i randki w NL 35GB w UE Jestem na wakacjach w Polsce od 3 tygodni. Zeszłej nocy mój internet nagle zniknął, a po kilku minutach zniknęła cała sieć Tmobile.
    dzisiaj spędziłem kilka godzin szukając odpowiedzi co mogło się stać. mój telefon widzi kartę sim i mój numer 0642527821, ale nic więcej. wskaźnik poziomu sieci jest całkowicie zerowy ze znakiem "x".. są tylko w internecie dzwoniłem nawet do działu reklamacji i tam też mi nie pomogli.Moja sytuacja bardzo się skomplikowała bo mam ten numer. dla wielu aplikacji, w tym aplikacji płatniczych.Może mi pomożesz.na innym urządzeniu jest tak samo, więc to nie telefon. Dodam tylko, że próbowałem wszystkiego, co sugerowano w internecie i nic nie pomaga

 

  • D

    Django75

     1 godzinę temu

    Witam, na początku chciałem zaznaczyć, że używam tłumacza google, ponieważ mój holenderski nie jest mocny. Mam abonamenty na rozmowy bez limitu i randki w NL 35GB w UE Jestem na wakacjach w Polsce od 3 tygodni. Zeszłej nocy mój internet nagle zniknął, a po kilku minutach zniknęła cała sieć Tmobile.
    dzisiaj spędziłem kilka godzin szukając odpowiedzi co mogło się stać. mój telefon widzi kartę sim i mój numer 0642527821, ale nic więcej. wskaźnik poziomu sieci jest całkowicie zerowy ze znakiem "x".. są tylko w internecie dzwoniłem nawet do działu reklamacji i tam też mi nie pomogli.Moja sytuacja bardzo się skomplikowała bo mam ten numer. dla wielu aplikacji, w tym aplikacji płatniczych.Może mi pomożesz.na innym urządzeniu jest tak samo, więc to nie telefon. Dodam tylko, że próbowałem wszystkiego, co sugerowano w internecie i nic nie pomaga

 

Reputatie 1

1 uur geleden
Hallo, in het begin wilde ik erop wijzen dat ik google translate gebruik omdat mijn nederlands niet sterk is. Ik heb abonnementen voor onbeperkt bellen en daten in NL 35GB in de EU Ik ben 3 weken op vakantie geweest in Polen. Vannacht viel ineens mijn internet weg en na een paar minuten was het hele tmobile netwerk weg.
Vandaag heb ik enkele uren besteed aan het zoeken naar een antwoord op wat er had kunnen gebeuren. mijn telefoon ziet simkaart en mijn nummer 06 maar verder niets. de netwerkniveau-indicator is helemaal nul met het "x" -teken.. ze zijn alleen op internet. Ik heb zelfs de klachtenafdeling gebeld en ook daar hebben ze me niet geholpen. Mijn situatie is erg ingewikkeld omdat ik dit nummer heb. voor veel apps, waaronder betaalapps. Misschien kun je me helpen. op een ander apparaat is het hetzelfde, dus het is geen telefoon. Ik wil er alleen aan toevoegen dat ik alles heb geprobeerd dat op internet wordt voorgesteld en dat niets helpt

 

Dit is de vertaling via google translate.

Hopelijk kan een moderator snel naar je situatie kijken

 

Des

Reputatie 7
Badge +9

Hi @Des2000 

Ik wil graag met je meekijken. Je geeft aan dat je 3 weken op vakantie bent geweest. Werkte het toen wel goed? Heb je gecontroleerd of je databundel op is? Je kan dan een MB-aanvuller activeren en dan heb je weer toegang tot internet. Heb je ook je toestel opnieuw gestart om verbinding te maken met een netwerk of handmatig een netwerk gekozen in toestel? Op deze pagina kan je het land selecteren waar je nu bent en zien met welke provider je verbinding kan maken. 

Ik wil ook graag controleren of je blokkades actief hebt.ou je mij een privébericht kunnen sturen met je 06-nummer, naam, geboortedatum, volledige adres en de laatste 4 cijfers van je IBAN? Dan ga ik dat voor je controleren. Als je op mijn naam klikt dan zie je de optie '’stuur bericht'’. 

Ik hoor graag van je!

Reputatie 1

Hi, het gaat niet om mij maar om de TS 

Ik heb alleen zijn vraag door goolge translate gehaald en herplaatst. 

 

Greetzzz

 

Des 

 

Reageer